1. WELLNESS VÍKEND -  8.4. - 10.4. 2011

Jedinečný wellness víkend, který se uskutečnil 8.4. - 10.4. 2011 ve Velkých Karlovicích dopřál všem zůčastněným nejen krásný zážitek, ale také víkend plný sportu, relaxace, wellness a zábavy. Na hosty čekalo celkem 17 cvičebních lekcí, kde si mohli vybírat z těchto sportů: JUMPING, ZUMBA A SPINNING. V rámci wellness víkendu byly také vstupy do saunového světa, wellness centra a bazénu se slanou vodou. Každý host dostal také dárky v podobě darovacích poukazů. 
Pokud s námi chcete zažít i vy prodloužený víkend plný fitness,relaxace i odpočinku máte jedinečnou možnost. Čeká na Vás nádherná Valašská příroda, malebná vesnička a okolí. Tak nač čekáte? Přidejte se k nám...

 

Na fotografie z 1. WELLNESS VÍKENDU se můžete podívat ZDE

 


 

2. WELLNESS VÍKEND - 16.9. - 18.9. 2011

V pořadí druhý wellness víkend, který jsme pořádali byl 16.9. - 18.9. 2011 ve Velkých Karlovicích. Také tento víkend se podařil jak se říká na jedničku. Na hosty tentokrát čekalo celkem 25 cvičebních lekcí a vybírat mohli z těchto sportů: JUMPING, ZUMBA A SPINNING. V rámci wellness víkendu byly opět vstupy do saunového světa, wellness centra a bazénu se slanou vodou. Nezapoměli jsme ani na dárky v podobě darovacích poukazů. 
Pokud by se Vám takto prožitý víkend s námi líbil, budeme se na Vás moc těšit na Wellness víkendech, které pořádáme v roce 2012. 

 

Na fotografie z 2. WELLNESS VÍKENDU se můžete podívat ZDE