POMŮŽEME SPLNIT I TVŮJ SEN! 

KATKA S NÁMI ZHUBLA VÍCE NEŽ 50 kg!

Není v tom žádný zázračný přípravek, žádné zaručené diety ani doplňky za tisíce...je v tom vůle, vytrvání a pochopení toho, jak jíst a jak cvičit..Pro někoho samozřejmá věc, pro jiné to může být "španělská" vesnice s mnoha nesmyslnými tvrzeními, která se na nás roky odevšad valí...Třeba budete právě Vy dalším člověkem, který tuto pomoc potřebuje.

Katka to s naší pomocí zvládla...ručička na váze ukazuje o 53 KG MÉNĚ 

…..Katka a její cest…..

Člověk se může velmi snadno dostat až na samotné dno. Nefungující vztahy, dlouhodobá ztráta zaměstnání, zdravotní problémy (vysoký krevní tlak, diabetes, deprese…) včetně fyzického znevýhodnění… Vše souvisí se vším. Katka se na pomyslné dno dostala. Vše bylo ještě umocněno 156kg, které jsou již skutečně hrozivé a životu nebezpečné.

A najednou stačí malá jiskra naděje a chuť pomoci… Pomoci bezděčně, prostě jen tak, že víte, že děláte dobrou věc. Katka je dnes nový člověk a jde si cílevědomě za svým snem. Váhový rozdíl, který dnes činí více než 53 kg je ohromující a my víme, že stále nejsme na konci. Stále nás čeká hromada práce, kdy pomůžeme Katce k splnění jejího snu… Zdravotní problémy začínají ustupovat, lékaři hovoří o tom, že pokud vše půjde takhle dále, nebude třeba široké medikace – a to je neskutečně úžasné. Podívejte se nyní na výsledek naší práce – a pozor, nevzali jsme si ani korunu. Naopak - Katčin příběh nás motivoval takovým způsobem, že chceme v podobných záměrech pokračovat. Nevzdávejte to, všichni nakonec dojdeme svému cíli. Někdo dřív – Někdo později...