NAŠE ÚSPĚCHY

 

Z let minulých patří bezesporu k našim největším úspěchům 4. místo na Mistrovství světa dorostu a juniorů. Loňská soutěžní sezóna, kdy z našeho oddílu startovalo osm závodníku za dorostenecké a juniorské kategorie a jeden závodník za muže, však byla přelomová.

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2016 pro nás znamenalo tři medailové příčky a také možnost účastnit se prestižního Mistrovství České republiky.  Zde jsme posléze okusili chuť zlata – Tomáš Němec, vyhrál nejen svou kategorii (kulturistika mladšího dorostu), ale stal se také absolutním mistrem České republiky v celé kategorii dorostu – dovezl tedy domů hned dvě zlaté medaile! V dorostenecké kategorii dívek (bodyfitness) skvěle uspěla také naše nejmladší závodnice, Adéla Chalupková, když vybojovala krásnou třetí příčku.

 

 

Aby toho však nebylo málo, právě tito dva jmenovaní závodníci (nejmladší benjamínci oddílu) se dostali do úzkého výběru reprezentačního soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness České republiky (SKFČR). Do tohoto výběru se dostane pouze dvacítka nejlepších mládežnických závodníků napřič republikou. Nejen pro Tomáše a Adélu byla účast na podobné akci velkou ctí. My jsme také hrdí na to, že pod našim vedením se z „mlaďochů“ stávají úspěšní sportovci, kteří odvádí kus poctivé práce.