POKRAČOVÁNÍ NAŠI VELKÉ HUBNOUCÍ REVOLUCE - ZHUBNI DO LÉTA – ODSTARTOVALO!

ZHUBNI DO LÉTA

SKUPINA: 3 

1. SPOLEČNÁ SCHŮZKA


Ve středu 1. června proběhla první společná schůzka skupinky hubnoucí revoluce – Zhubni do léta. Ti, kteří se mohli dostavit, se potkali v prostorách sportovního centra Shark a obdrželi své výsledky měření Bodystatem, krátký komentář, první materiály, permanentky, volné vstupy a pokyny pro následující dny. Ti, kteří se z jakýchkoli důvodů účastnit nemohli, měli domluvenou individuální schůzku, takže nikdo u nás o nic nepříjde  :)
Tento hubnoucí tým čítá celkem 10 členů, kteří se rozhodli vydat se na cestu za svým lepším "já". S nadbytečnými kily jdou totiž ruku v ruce i zdravotní problémy – a aby se všichni účastníci dostali přesně do středu normy vhodné pro jejich tělo, musí společnými silami shodit téměř 100kg čistého tuku – někdo více, někdo méně a proto je nám jasné, že za dobu dvou měsíců to není u všech v rámci zdravého hubnutí reálné. 
Padly první rady a varování ve stravovacím a pohybovém režimu, účastníci právě absolvují krátký „detox“, kdy připravují svá tělíčka na nový režim a na dveře už klepe první víkend v „novém rytmu“  :)
Celá schůzka, která se nesla ve velice kamarádském duchu, byla zakončena Jirkovým heslem: "Když nezhubnem, aspoň se zasmějem"!  :)Věříme ale, že se celá skupina bude nejen smát, ale i hubnout  :)
Další společné setkání na téma správné výživy proběhne příští týden  :)

ZHUBNI DO LÉTA

SKUPINA: 3 

2. PŘEDNÁŠKA 

V pondělí 18.7. se ve Sportovním centru v Orlové konala další schůzka skupinky Hubnoucí revoluce – Zhubni do léta. Dvouměsíční program jde pomalu do finále, ale stále je (a to je dobře!) o čem diskutovat  :)
Nejednalo se o jednostrannou přednášku na téma co jíst a co nejíst, ale hlavně o diskuzi, postřehy a rozebírání běžných „starostí“ s kombinací stravy a tréninku. Ne všichni se z různých důvodů dostavili, avšak ti, kteří došli, si zase ujasnili pár věcí (protože z chyb, i z chyb těch druhých se nejlépe učí  :) a mimo to se i hezky pobavili  :)
Dále nás těší pochvala, která na schůzce zazněla – a sice to, že je dobře, že účastníci nedostávají hotový jídelníček den za dnem, jídlo za jídlem, ale že se od nich chce nad stravou přemýšlet – jedině tak jsou schopni v redukci dále úspěšně pokračovat i po skončení kurzu (v protikladu s poslední stránkou předepsaného jídelníčku, kdy vlastně ani neví, proč bylo dané jídlo v takovém množství a čase, v jakém bylo..) – našim cílem není nezdravé rychlé hubnutí, po jehož skončení by se váha znovu přiblížila původním hodnotám, ale změna životního stylu a stravovacích návyků. Všichni si uvědomují, že to není cesta na pouhé dva měsíce, a to je dobře.  :)
Tak držte palce!
A vy ostatní…nezapomeňte, že i Vy máte šanci! 1. září a 1. října začínáme znovu! Vyplňte přihlášku na recepci centra!

 

ZHUBNI DO LÉTA

SKUPINA: 3 

3. VYHODNOCENÍ

 

„Zhubni do léta!“

Máme vítěze! 
Druhou akci začalo dohromady deset účastníků s touhou změnit svůj životní styl, svou postavu, zkrotit chutě a celkově se cítit lépe Byla (a je) to snaha překonat vlastní lenost a osvojit si základy zdravého stravování. Do vytouženého konce (kurzu ) dorazilo 9 lidí. A jak si účastníci vedli? Za dva měsíce společnými silami zatočili s celkem 41,6 KG ČISTÉHO TUKU!  

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení, rozdávání kytiček, pár nabídek na rande a vyhlášení vítěze, kterým se stal TOMÁŠ! Z původních 96 kilogramů se dostal na 86,3 a v úbytku je téměř 9 kg čistého tuku.. Vrácení celého kurzovného vítězi je už jen příjemný bonus..:) Děkujeme všem účastníkům za velice vydařený a veselý podvečer :) 
Gratulace patří skutečně všem...a nejlepší na tom je, že pokud Vy sami budete chtít, nic Vám nebrání v cestě - seberte odvahu a svěřte se odborníkům! Od 1. září startuje další, tentokrát znovu tříměsíční program!

FOTO