MIHA BODYTEC

Možnost objednání na recepci sportovního centra Shark
nebo na tel.: 775 782 288

Elektrická stimulace svalů (EMS) je revolucí v oblasti fitness. Přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků. 

Procvičíte 90% svalů během pouhých 20 minut!

Díky EMS je až 90% vaší svalové hmoty aktivováno najednou, takže na procvičení celého těla stačí opravdu jen 20 minut! Jemné elektrické impulzy způsobují silnější a intenzivnější svalové kontrakce a výrazně prohlubují účinnost cvičení. U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji. Vůlí dokážeme poslat signál svalům, aby se zpevnily, přibližně jednou za sekundu. S pomocí EMS to tělo zvládne 85x za sekundu!

 

Díky synchronnímu rozložení zatížení svalů dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly – cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.S čím Vám MIHA BODYTEC pomůže:

 • posílení svalů a tvarování postavy
 • snížení tělesného tuku, efektivní a dlouhodobé hubnutí bez jojo efektu
 • zmírnění projevů celulitidy
 • zmírnění bolesti zad a její prevence
 • posílení svalů pánevního dna
 • zlepšení problémů s inkontinencí
 • zlepšení nálady, protistresový účinek

 

MIHA BODYTEC vám poskytne veškeré pohodlí. Na trénink se stačí objednat, všechno ostatní zařídíme my. Nepotřebujete boty, převlečení, ručník ani tašku. Věnuje se Vám osobní trenér a s sebou si nemusíte nosit nic! 

 


Jak trénink s MIHA BODYTEC probíhá:

 • Nejprve se převlečete do speciálního funkčního prádla, které je u nás v mnoha velikostech v dámském i pánském provedení. Oblečení zadržuje vodu, aby se impulz z elektrod dostal vodivým prostředím do těla.

         Toto prádlo se po použití ihned pere, dodržujeme vysoké hygienické standardy – a to zejména proto, že se
         prádlo obléká na nahé tělo – pro celkovou účinnost tréninku nedoporučujeme ani spodní prádlo,
         max. tanga.V případě zájmu si u nás můžete funkční prádlo zakoupit. Nelze nahradit prádlem od jiného
         výrobce.

 • Trenér Vám nasadí speciální vestu a manžety. Budete napojeni na 10 dvojic elektrod (břicho, hrudník, bedra, horní a boční záda), pásky s elektrodami na ruce a nohy a pás přes hýždě.
 • Při prvním tréninku nejprve proběhne test na jednotlivých partiích – postupným přidáváním intenzity elektrických impulzů společně nastavíte Vaše ideální hodnoty, ty se uloží na Vaši Bodytec kartu, která bude uložena v naši kartotéce a při dalším tréninku ji pouze načteme.
 • Proběhne tréninková lekce. Trenér je vám neustále k dispozici, vede celou lekci nepřetržitě. Ukazuje jednotlivé cviky a polohy, koriguje intenzitu v jednotlivých částech těla.
 • Po skončení 20 minutové lekce odevzdáte použité funkční prádlo k vyprání a dostanete sacharidový nápoj. A máte hotovo! J