ZDRAVÁ A KRÁSNÁ… CASTING

Je přirozeností člověka starat se o své zdraví a vzhled. Mnohdy si však svého zdraví nevážíme, byť neúmyslně. Nemalou měrou je za to zodpovědná nesprávná životospráva. Faktorů, které naše zdraví ovlivňují je mnoho, jsou však takové, které můžeme svým jednáním ovlivnit.

 

Co děláme?

Je tomu téměř dvacet let, co jsme se začali zaměřovat na neustále se rozvíjející fitness. S pohybem ruku v ruce kráčí také zdravá strava a my víme, že právě zde se nachází problém. Lidé v současnosti nemají čas rozlišovat a přemýšlet, zda-li je zrovna tato potravina ta správná. Se stravou i pohybem pomáháme celému širokému spektru lidí, od nesportujících, rekreačních cvičenců, až po vrcholové sportovce různého zaměření. Naší prioritou je však šťastný klient ve spokojeném a zdravém těle.

 

Proč to děláme?

 Chceme nabídnout nejlepší možnou péči klientovi, který naší pomoc potřebuje. Hubnutí v dnešní hektické době není pouze problém celebrit, ale dotýká se mnoha z nás. Za svou dlouholetou praxi jsme zjistili, že povědomí o stravě a pohybu mezi běžnou populací není dobré, proto Vás chceme všechny tyto důležitosti naučit a otevřít tak srozumitelně svět „zdravého životního stylu“. Naším cílem je spokojený klient.

 

Kurzy hubnutí? ANO !

 1. února 2016 jsme spustili první kurz zaměřený na zdravé hubnutí a aktivní životní styl. Všichni účastníci projdou měřením BODYSTAT a na základě výsledků začíná 3. měsíční práce. Formou přednášek a konzultací zjišťují kurzisté informace především o stravování apod. Součástí kurzu je také aktivní fyzická činnost, která je vedená školenými instruktory a trenéry, nebo také samostatně. Aby se nic nezanedbalo a trénink nebyl „nadmíru“, každý účastník kurzu pracuje s technologií MyZone, která se postará o to, aby nedošlo k zbytečnému přetížení Vašeho srdce.

 

Motivace, impuls, chuť začít?

 Nebudeme Ti nabízet plané sliby…

Mrkni se na Katku, která s námi pracuje právě necelý půlrok.

A kolik zhubla?  53 KG !!!

 

 

Potřebuješ pomoci?

Nevíš jak na to?

Chceš pracovat SPOLEČNĚ s námi a být skutečně „Zdravá a krásná“?

A především – chceš to skutečně všechno ZDARMA?

Jestliže jsi odpověděla 4x ano, stačí pouze vyplnit krátký dotazník s otázkami, kdy se o Tobě dozvíme více.

 

Potřebný dotazník nalezneš ke stažení ZDE, nebo si jej rovnou vyplň v jednom z našich center v Bohumíně, či Orlové.

Pokud zvolíš elektronickou metodu, zašli svůj vyplněný dotazník na emailovou adresu: zdrava-krasna@seznam.cz

 

V případě, že svůj dotazník vyplníš přímo v centru, nechej nám ho přímo na recepci.

Na základě Vašich odpovědí poté vybereme 1-3 účastnice, které se stanou na půl roky našimi klienty, my Vám ukážeme, že nic není nemožné a že společně zvládneme cokoli.

 

Tak se zapoj i TY !!

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

FOTO